Realitná kancelária LA MAISON REALITY

Názov sa možno zdá trochu komplikovaný, ale nie je to také zlé :) Je inšpirovaný francúzskym pojmom la maison (čítaj lamezon) a znamená dom, domov.

La Maison Reality je novovzniknutá realitná kancelária, na realitnom trhu má premiéru (vraj 69. v poradí v Nitre) - sme z Nitry a toto mesto dobre poznáme :) Interný tím je zatiaľ malý  -  právnik - Mgr. Alexandra Šimonová a makléri - Ing. Dana Spišáková a Mgr. Adam Spišák (napriek tomu je počet klientov vyšší ako počet členov tímu). 

Krátke pôsobenie na trhu s nehnuteľnosťami považujeme za výhodu v porovnaní s pôsobením na trhu v čase realitného boomu v roku 2008. Prognózy roku 2014 sú mierne optimistické, trh s nehnuteľnosťami ožíva a podľa slov skúsenej slovenskej realitnej maklérky, predsedníčky Realitnej únie SR Karin Zápalovej: "...sa predá všetko." 

 Zázraky na počkanie nesľubujeme, ale veríme, že nehnuteľnosti ponúkané prostredníctvom RK La Maison Reality sa predajú. Naša maklérka sa pred našim založením venovala predaju nehnuteľností v konkurenčnej realitnej kancelárií a zistila, že ju táto práca napĺňa - inšpirovala ju k nej aj scéna z filmu Americká krása, kde realitná maklérka pred návštevou klientov drhne zubnou kefkou kachličky v dome, od ktorého má kľúče:)

Rozhodla sa preto otvoriť vlastnú realitnú kanceláriu a robiť to "po svojom" - to v praxi znamená s chuťou, radosťou a ľudským prístupom. Chceme búrať mýty o povolaní realitného makléra - uvedomujeme si, že takéto vyjadrenia sa nachádzajú na stránke (takmer) každej RK, ale dávame Vám slovo, že našich klientov skutočne v ničom nazavádzame.

Jedným z našich prvých zistení v tejto brandži je, že čas klienta strávený pozeraním inzercie na internete (hľadajúceho nehnuteľnosť k bývaniu) je čiastočne kontraproduktívny, pretože aj nehnuteľnosť, ktorú klient „vyradí“ z poľa  svojho záujmu na základe fotodokumentácie na internete môže byť inšpiratívna a vhodná.

Kdesi TU  vzniká priestor pre makléra. Klientom preto odporúčame začať hľadať svoj nový domov čiastočne prostredníctvom info na internete a zároveň v tandeme s maklérom, ktorý mnohé priestory a lokality pozná a podľa požiadaviek klienta je schopný klientovi poradiť.

Budeme radi, ak si v záplave realitných kancelárií vyberiete práve nás a skúsite nám dôverovať. Obchod s nehnuteľnosťami je vážna vec :)

·